Diskuze pro pečující

Vítejte ve speciální uzavřené části portálu pro neformálně pečující, kteří se již zapojili do mobilní poradny „Starám se a pracuji“, nebo pro další potenciální zájemce a zájemkyně o služby a podporu mobilní poradny.

Účelem této uzavřené části portálu je společné sdílení zkušeností a příběhů neformální péče o své blízké. Záměrem je postupně vytvořit širší síť zaměstnanců a zaměstnankyň, kteří se starají a současně pracují a sdílí navzájem své zážitky, nápady i rady. Na této uzavřené stránce budou průběžně komunikovat i členové projektového a odborného poradenského týmu, ať již formou komentářů, nebo praktických informací a tipů, které vyvstanou v rámci vzájemného sdílení zkušeností a příběhů vás, neformálně pečujících.
 • Fórum
  Poslední příspěvek
 • Výměna a sdílení zkušeností
  První část je určena pro sdílení zkušeností těch z Vás, kteří neformálně pečujete o své blízké. Mohou to být Vaše ryze osobní i emoční postřehy či vaše doporučení pro další neformálně pečující. (Např. jaká služba se vám osvědčila, jak rychle je třeba dostupná, který poskytovatel sociální služby vám pomohl a další zkušenosti. Mohou to být i postřehy, jak Vám pomáhá či nepomáhá zaměstnavatel. Jak máte zkušenosti se žádostí o dlouhodobé ošetřovné, či o jinou formu finanční podpory, apod.). Jedná se o uzavřený, vzájemný dialog Vás neformálně pečujících, který může být moderován i ze strany projektového týmu a odborné týmu poradny včetně praktické podpory a pomocí.
  Témata: 2, Příspěvky: 2
  Poslední příspěvek od MZaoralova Zobrazit poslední příspěvek
  pon 13. led 2020 12:19:26
 • Příběhy neformálně pečujících
  Druhá část slouží pro vkládání vašich příběhů neformální péče o vaše blízké, které mohou být inspirací, povzbuzením, motivací a informací pro další neformálně pečující v rámci této sekce.
  Témata: 0, Příspěvky: 0
  Žádné příspěvky
 • Podněty pro projektový tým
  Třetí část je věnována Vašim dotazům a podnětům pro projektový tým ze strany přihlášených neformálně pečujících v této sekci. Projektový tým a odborný tým poradny bude vaše dotazy a podněty přímo v této části s Vámi komunikovat a poskytovat Vám i přímou podporu, pokud to bude třeba. Současné Vám bude dávat i zpětnou vazbu, jak bylo naloženo s Vašimi zaslanými podněty s ohledem na přípravu tzv. strategických doporučení, které jsou součástí projektu a budou určena pro zaměstnavatele a veřejnou správu. Samozřejmě, že veškeré zpětné vazby týkající se situace a potřeb neformálně pečujících jsou zcela anonymní.
  Témata: 0, Příspěvky: 0
  Žádné příspěvky